Патріарх Філарет нагородив міністра культури11 липня Патріарх Філарет у Синодальній залі Київської Патріархії провів зустріч з міністром культури України Євгеном Нищуком, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сerkva.info.

Предстоятель Київського Патріархату подякував Євгену Нищуку за активну громадську і патріотичну позицію проявлену ним під час Євромайдану, а також підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату. Владика нагородив міністра орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня. Також Патріарх Філарет відзначив Патріаршою грамотою прес-секретаря міністра культури Юлію Даценко.

Патріарх Філарет обговорив з міністром культури становище Української Православної Церкви Київського Патріархату на тимчасово окупованій території Криму та на Донбасі.

Напередодні, 10 липня, Патріарх Філарет провів зустріч з керівником управління інформаційної безпеки Національної гвардії України Юрієм Стецем, якого за активну громадянську позицію під час подій Євромайдану нагородив орденом святого Юрія Переможця.

Теги: