Адвентисти організували на Дністрі табір для дітей з особливими потребамиЗа підтримки церкви Адвентистів сьомого дня та всесвітньої благодійної організації АДРА на мальовничому березі Дністра з 22 по 27 червня відбувся табір «Країна здоров’я» з для дітей з особливими потребами. В ньому взяли участь 13 сімей, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.

Батькам запропонували семінари про здоровий спосіб життя, дітям — інтерактивні уроки здоров’я, музики та рукоділля. П’ять днів діти провели в компанії Добрячка та Вухастика — казкових героїв, що припали усім до душі. Особливим було й харчування в таборі. Вегетаріанське меню сподобалось усім. «Я і не помітив, що м’яса не було», — зізнався батько Борис.

Кожного дня після обіду діти разом з батьками брали участь у загально-табірних іграх. Хлопчики та дівчата разом з мамами й татами Адвентисти організували на Дністрі табір для дітей з особливими потребамивиконували незвичайні, часом складні, але безумовно веселі завдання. Найбільшою популярністю користувався батут. Тут щодня збирався натовп дітей. Кожен день завершувався вечірнім спілкуванням та молитвою подяки.

Усі прогнози погоди обіцяли п’ять днів дощу, а натомість випало п’ять днів чудової погоди, що дозволила провести усі заплановані заходи та навіть покупатися. Тому дякувати справді було за що! «Ми й не уявляли, що таке можливо», — коментують організатори. «Усі стали мені рідними», — говорить координатор табору Лілія Загнітко.

У передостанній день відбувся дитячий концерт. «Коли дивишся, наскільки талановиті ці діти, що можуть вони, то розумієш, що ти не маєш права скаржитися ні на що!» — ділиться своїми враженнями волонтер Анна.

Теги: