Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, керуючий місцевою єпархією УПЦ Київського Патріархату, вкотре закликав волинських ієрархів УПЦ (Московського Патріархату) -- митрополита Волинського і Луцького Нифонта та єпископа Володимир-Волинського та Ковельського Володимира УПЦ (МП) до співпраці та об’єднавчого діалогу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Ієрарх УПЦ КП зробив заклик 20 липня під час проповіді в кафедральному соборі Святої Трійці по завершенні недільної літургії.

«Треба сідати за стіл переговорів. Про що розмовляти? Про те, що нас об’єднує. А ці „незручності“, які виникли, треба забути во ім’я миру і майбутнього України», – пояснив митрополит Михаїл. При цьому наголосив, що моментів, які об’єднують, значно більше, аніж тих, що роз’єднують.

Також, на думку архіпастиря УПЦ КП, настав час розвіювати неправильні стереотипи, які роками насаджували мирянам УПЦ (МП) щодо Київського Патріархату. Наприклад, коли вони розмежовують поняття «Православна Церква» й «Українська Церква». Мовляв, якщо Церква називається українською, значить вона вже не є православною.

Теги: