УГКЦ проведе семінар для підвищення кваліфікації місіонерів з 11 країн світуУ духовно-формаційному семінарі для підвищення кваліфікації місіонерів-отців, монахів і монахинь із-за кордону, які опікуються вірними в країнах, де немає церковних структур УГКЦ, візьмуть участь священики з 11 країн світу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

На семінар прибудуть душпастирі з Італії, Австрії, Іспанії, Португалії, Росії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Румунії та України. Також у семінарі візьмуть участь священики, які планують їхати на місійні терени і послужити Церкві, душпастирюючи за кордоном для вірних УГКЦ.

Семінар, організований Пасторально-міграційним відділом УГКЦ, проходитиме від 27 до 30 липня в Княжичах, у приміщенні Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ. Тема ІV сесії семінару: «Святі Таїнства – основа місійності УГКЦ. Пасторально-канонічні аспекти уділення Святих Таїнств на територіях, де немає ієрархічних структур УГКЦ».

Цього ж дня з учасниками семінару поспілкуються і поділяться своїм досвідом архиєпископ-емерит Любомир (Гузар) і єпископ Йосиф (Мілян), голова ПМВ.

На семінарі порушуватиметься питання уділення святих таїнств хрещення, миропомазання, євхаристії, подружжя в умовах еміграції.

У рамках семінару учасники також матимуть екскурсію до музею Тараса Шевченка з нагоди 200-річчя від дня народження поета.

Фото sstu.ru

Теги: