Священики УПЦ передали бронежилети військовим Нацгвардії України30 липня, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета (Кучерова), священики єпархії - ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Роман Стеценко та капелан священик Дмитро Бадира - передали бронежилети п’ятого рівня захисту військовій частині № 3002 міста Львова Національної гвардії України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Львівської єпархії УПЦ (МП).

Священиків зустрів заступник командира частини з виховної роботи полковник Олександр Задворний. Під час зустрічі військові розповіли найсвіжіші новини зі Сходу та поділилися своїми прогнозами і спостереженнями. Отці запевнили військових у своїй молитовній підтримці та побажали, аби всі солдати під покровом Пресвятої Богородиці цілі і неушкодженні повернулися до частини і рідних домівок.

Останнім часом Львівська єпархія УПЦ постійно проводить збір коштів для придбання бронежилетів, надання гуманітарної допомоги мирному населенню Сходу України та пораненим військовим, що проходять реабілітацію у Львівському шпиталі. Всі військові, котрі є парафіянами Львівської єпархії вже отримали бронежилети з рук парафіяльних священиків через своїх батьків та рідних.

Теги: