На Буковині відбувся хресний хід за єдність в Україні та об'єднання православних церковНа Буковині хресний хід до чоловічого монастиря на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона відбувається другий рік поспіль. Чоловічий монастир у селі Шипинцях Кіцманського району Чернівецької області з кожним роком набуває все більшого духовного значення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

25 кілометрів подолали з Чернівців до села Шипинців сотні паломників. Чимало буковинців діставалися до хресного ходу з інших районів Чернівецької області. На шляху до монастиря в паломницьку колону вливалися люди з тамтешніх сіл, матері з дитячими візками. Цього року хресний хід присвятили встановленню миру і єдності в Україні, а також об'єднанню православних церков. Люди увесь час несли в руках великі банери з написами - "Святий Пантелеймоне, моли Бога за нас", "Боже Великий Єдиний нам Україну храни", "Єдина Церква - єдина держава".

У храмах, які були на шляху паломників, служились молебні за мир і єдність в Україні. Парафіяльні громади організовували прохолодні напої та їжу.

Хресний хід завершився ближче до вечора біля храму святого великомученика і цілителя Пантелеймона на території монастиря. Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, ієрарх УПЦ Київського Патріархату, звершив молебень.

Теги: