Відомий православний богослов приїде в Київ з публичною лекцією про київську богословську традиціюУ 2015 році виповнюється 400 років від часу заснування у Києві Братської школи, яка стала початком київської духовно-освітньої традиції. У рамках підготовки до ювілею академія готується до святкування пам’ятної дати, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

В понеділок, 15 вересня, в актовому залі Києво-Печерської лаври (45 корпус) з благословення ректора Київської духовної академії й семінарії УПЦ митрополита Бориспільського й Броварського Антонія відбудеться відкрита публічна лекція доктора богослов'я, асоційованого професора історичної теології Відділення теології Університету Святого Фоми (м. Сент-Пол, штат Міннесота, США) диякона Павла Гаврилюка на тему "Протоієрей Георгій Флоровський та київська богословська традиція".

У лекції буде проаналізовано ті оцінки, які прот. Г. Флоровський дав могилянській богословській традиції. Наскільки ці оцінки справедливі? Як бачаться перспективи вивчення «могилянського богослов'я» у контексті сучасної православної теології? Ці питання будуть в центрі уваги лектора.

Початок лекції о 15.30. По закінченні заходу всі присутні зможуть поставити запитання диакону Павлу Гаврилюку -- одному з провідних православних мислителів сучасності, автора п'яти фундаментальних книг з патрології, церковної історії та богослов'я.

Фото sroogle.ru

Теги: