На Львівщині відбувся турнір з міні-футболу серед священиків УГКЦ17 вересня 2014 року в м. Городок на Львівщині відбувся турнір з міні-футболу серед священиків Стрийської єпархії УГКЦ. Змагання були присвячені вшануванню Дня Бога-Творця. Турнір, участь у якому взяло п’ять команд, проходив на місцевому стадіоні «Колос». Організатором змагання було Бюро з питань екології, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

 
Перед початком футбольного турніру його учасники - команди священиків, які представляли п’ять районів, котрі належать до Стрийської єпархії (Стрийський, Жидачівський, Городоцький, Миколаївський і Перемишлянський райони), у храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії м. Городок молилися молебень до Серця Христового за мир в Україні і єдність українського народу. Під час молебню було зачитано Звернення Бюро УГКЦ з питань екології до Дня Бога-Творця.

Після того на міському стадіоні «Колос» змагання розпочалися співом гімну України та спільною молитвою. Турнір проходив за круговою схемою – усі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 10 хвилин. У кожній команді грало по 6 учасників, а змагання обслуговували кваліфіковані арбітри.

Переможцями турніру стала команда священиків Стрийського району. Склад команди-переможниці: о. Олег Кобель, адміністратор парафії Преподобної Параскеви Тернавської с. Кавське, о. Мирон Гринишин, адміністратор катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий, о. Володимир Гавриляк, адміністратор парафії Святого Євстахія с. Любинці, о. Володимир Гатайло, адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Слобідка, о. Ігор Дорош, сотрудник парафії Святих Володимира і Ольги м. Стрий, о. Олексій Федорович, сотрудник парафії Святих верховних апостолів Петра і Павла м. Стрий та диякон Роман Федишин.

Решта команд розташувалися таким чином: ІІ місце – Перемишлянський р-н, ІІІ місце – Городоцький р-н, IV місце – Жидачівський р-н, V місце – Миколаївський р-н.

Найкращим воротарем було визнано диякона Романа Федишина з команди Стрийського району, найкращим захисником – о. Володимира Соколовського з Жидачівського району, а найкращим бомбардиром став о. Володимир Ганчій з Перемишлянського району, який забив 5 голів у ворота суперників.

Кожна з команд-учасниць отримала пам’ятні кубки, а також літературу на екологічну тематику.

Теги: