9 жовтня в кафедральному соборі Преображення Христового УГКЦ в Коломиї (Івано-Франківська область) відбувся Собор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ “Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом”, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Духовенство та віряни єпархії з двадцяти деканатів обговорили Стратегію розвитку УГКЦ до 2020 року. Трансляція выдбувалася через канал на YouTube і на офіційному сайті Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Коментував трансляцію собору о. Валерій Сиротюк, ліцензіат морального богослов'я. Глядачі мали можливість поставити запитання ведучому, доповідачам чи взяти участь в обговореннях у групах через закритий чат у Skype: sobor2020.

Програма перебігу Собору передбачала, зокрема, доповіді голови єпархіальної Катехитичної комісії УГКЦ "Катехитичне служіння в живій парафії", голови єпархіальної Комісії у справах мирян "Біблійні аспекти живої парафії", декана Яремчанського "Парафіяльні спільноти як втілення живої парафії", ректора Івано-Франківської духовної семінарії УГКЦ імені священномученика Йосафата "Місійність парафії", о. Богдана Киктика "Літургічний аспект живої парафії", директора єпархіального БФ «Карітас» "Єпархіальний та парафіяльний Карітас", голови єпархіальної Комісії у справах молоді "Участь молоді в парафіяльному житті УГКЦ в світлі пастирського листа "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом".

Також були передбачені робота в групах, доповіді керівників груп, прийняття резолюції.

Теги: