14 жовтня о 18:00 в приміщенні Виставкого центру УПЦ Київського Патріархату під Андріївською церквою на Андріївському узвозі в Києві відбудеться відкриття виставки «Пам’яті загиблих бійців неоголошеної війни», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Виставка організована з благословення Патріарха Філарета та з ініціативи волонтерської групи, яка здійснює гуманітарну місію з вивезення тіл загиблих вояків та правоохоронців з зони АТО. На виставці будуть представлені зразки понівеченої зброї, амуніції, уніформи, особистих речей загиблих разом з фотозвітами та банерами про них.

На початку виставки відбудеться панахиди військових священиків за героями, які загинули в обороні України. На стіні виставкового центру розмістять сотні фотографій загиблих.

Капелани різних християнських течій розкажуть про власне служіння для бійців до, під час та після АТО. Волонтери розкажуть про пошуки тіл загиблих у зоні АТО.

Організаторами виступили Національний військово-історичний музей України, Всеукраїнська організація пошуковців Союз «Народна Пам`ять», Благодійний фонд «Героїка» та Відділ соціального служіння та благодійності Української Православної Церкви Київського патріархату.

Адреса виставки: Андріївський узвіз, 23

Теги: