У Києві відбудеться презентація видань українських науковців, присвячених рецепції індійської філософії та вайшнавської традиції в Україні23 жовтня у Києві відбудеться презентація двох видань українських науковців, присвячених рецепції індійської філософії та вайшнавської традиції в Україні, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Книга-монографія кандидата філософських наук, співробітника Інституту філософії НАНУ Юрія Завгороднього "Рецепція індійської філософії в Україні: лінія вед" здійснює аналіз рецепції індійської думки вітчизняними інтелектуалами від 1840-х до 1930-х років.

Книга релігієзнавця, керівника Школи з вивчення вайшнавізму і представника вайшнавського учбового центру "Новий Маяпур" (Дніпропетровськ) Євгена Смицького "Вайшнавська традиція крізь століття" -- результат роботи першої Школи з вивчення вайшнавізму на пострадянському просторі.

Обидва видання побачили світ у 2013 році.


Адреса презентації: Київ, Інститут філософської освіти і науки НПУ ім. М.Драгоманова, гуманітарний корпус, вул. Тургенівська 8/1.

Початок події о 13:30.

Теги: