Митрополит УПЦ КП став доктором в галузі богослів’я в Ужгородській богословській академіїМитрополит Луцький і Волинський Михаїл, ієрарх УПЦ КП, став доктором філософії в галузі богослів’я за напрямом «Церковна історія» в Ужгородській українській богословській академії ім. Святих Кирила і Мефодія Карпатського університету. Це перший випадок, коли цей навчальний заклад присвоює науковий ступінь архієреєві Київського Патріархату, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Ректор Ужгородської академії архімандрит Віктор (Бедь) вручив архіпастирю знак та відповідні документи 23 жовтня 2014 року, під час урочистої частини актового дня Волинської православної богословської академії (ВПБА) УПЦ КП, яка проходила в нижньому Преображенському храмі кафедрального собору Святої Трійці, що в Луцьку.

У слові до гостей торжества митрополит Михаїл зазначив, що сприймає цю подію як крок до об’єднання в Україні православних та утворення в ній єдиної Помісної Православно Церкви.

Нагадаємо, що в Ужгородській богословській академії впродовж багатьох років і до останнього часу наукові ступені в галузі богослів’я присвоювали представникам УПЦ (МП), РПЦ та інших канонічно визнаних православних Церков світу.

Теги: