11 листопада 2014 року глава УПЦ КП Патріарх Філарет прийняв у своїй резиденції Надзвичайного і Повноважного посла Ізраїлю в Україні Еліава Бєлоцерковські, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Учасники зустрічі обговорили соціально-політичну ситуацію в Україні, зокрема, окупацію Криму та неоголошену війну на Донбасі. Святійший Патріарх відповів на запитання посла, зокрема, щодо взаємовідносин Української Православної Церкви Київського Патріархату та Російської Православної Церкви, а також Московського Патріархату в Україні.

Еліав Бєлоцерковські повідомив Патріарха Філарета про наміри посольства Ізраїлю створити систему психологічної допомоги для громадян, що постраждали під час бойових дій у зоні Антитерористичної операції. Посол Ізраїлю розповів про досвід роботи ізраїльських психологів з людьми, які отримали психологічні травми внаслідок війни на Близькому Сході.

У зустрічі також взяв участь керуючий справами Київської Патріархії єпископ Вишгородський Агапіт.

Наприкінці зустрічі глава УПЦ КП подякував послу за візит і побажав Божого благословення та успіху у роботі на дипломатичній ниві в Україні.

Теги: