В УГКЦ готуються до VI сесії Патріаршого Собору14 листопада в приміщенні Івано-Франківського архиєпархіального управління УГКЦ відбулося засідання секретаріату з підготовки проведення VI сесії Патріаршого Собору на тему «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом», який відбудеться в серпні 2015 року в м. Івано-Франківську, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Під час зустрічі, яку очолив митр. прот. Олег Каськів, було обговорено організаційні питання, перспективи і хід проведення Собору.  

У вересні 2015 року в Івано-Франківську буде проведено VІ сесію Патріаршого Собору УГКЦ на тему «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом».

У роботі Собору братимуть участь делегати з усіх єпархій УГКЦ, як з України, так і всього світу. «Собор триватиме три дні. Заплановані виступи шести доповідачів і шести співдоповідачів, доповіді яких мають базуватися на Пастирському листі Блаженнішого Святослава «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом», показ шести відеороликів на цю тему та робота в шести групах».

За канонічним правом і рішенням глави УГКЦ та Синоду єпископів УГКЦ, Патріарший Собор скликається раз на п'ять років.  Остання сесія Собору відбулася в Бразилії 2010 року.

Вже розпочав роботу сайт Патріаршого Собору УГКЦ, на якому розміщені новини про перебіг єпархіальних соборів УГКЦ, їх постанови, офіційні документи Патріаршого Собору та Кодекс про Патріарший Собор. Кожен вірний УГКЦ може подати свої пропозиції щодо перебігу  Патріаршого Собору УГКЦ на тему «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом».

Теги: