У Києві презентують підручник «Онтологія», підготовлений та виданий видавництвом «Дух і Літера» та Інститутом релігійних наук св. Томи Аквінського8 грудня в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка відбудеться перезентація українського перекладу книги видатного польського філософа Владислава Стружевського «Онтологія». Цей підручник було підготовлено та видано спільними зусиллями видавництва «Дух і Літера» та Інститутом релігійних наук св.Томи Аквінського у 2014 році, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Тomainstytut.org.

«Онтологія» Владислава Стружевського – це підручник з найбільш фундаментальної філософської дисципліни. Наслідуючи традицію наукового компендіуму, автор стисло і послідовно викладає головні проблеми онтології від давнини до сьогодення, чітко окреслює позиції окремих філософів, ґрунтовно цитуючи їхні твори. Книга стане в нагоді викладачам і студентам філософських факультетів, а також усім охочим долучитися до давньої наукової традиції.

Переклад з польської – Катерина Новікова.

Владислав Стружевський (1933 р.н.) – професор і доктор honoris causa Яґелонського університету в Кракові, учень Романа Інґардена і Стефана Свєжавського, один з найвидатніших польських філософів. Сфера його зацікавлень – онтологія та естетика, де він зумів поєднати методи феноменології та класичної філософії. Автор багатьох наукових праць, серед яких “Існування та цінність”, “Діалектика творчості”, “Про велич. Нариси з філософії людини” та ін.

Подія проходитиме о 13:00 у Червоному корпусі Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, ауд. 330.

Можна замовити книгу на сайті Інституту релігійних наук і сайті видавництва "Дух і Літера".

Теги: