3 грудня 2014 року в межах засідання круглого столу «Релігія та освіта в сучасній Україні» відбулося підписання Договору про співпрацю між Київською православною богословською академією УПЦ Київського Патріархату та Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Договір за благословенням та безпосередньою участю Патріарха Філарета підписали ректор КПБА доктор богословських наук, професор митрополит Переяслав-Хмельницький Епіфаній та ректор НПУ ім. М. П. Драгоманова доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України Віктор Андрущенко.

Разом з ректором КПБА представляли перший проректор доктор богословських наук, професор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету кандидат богословських наук, доцент Олександр Якович Мирончук та викладач кафедри церковної історії кандидат церковно-історичних наук диякон Іван Сидор.

В УПЦ КП вважають, що ця подія – документальне засвідчення плідної співпраці між вищими навчальними закладами-підписантами впродовж останнього десятиріччя і запорука розширення та поглиблення такої співдіяльності в майбутньому задля синергічного розвитку вітчизняної богословської та педагогічної освіти й науки.

Теги: