В гарнізонному храмі апостолів Петра й Павла УГКЦ м. Львова відбулась літургія та міжконфесійний молебень за Збройні Сили України та мир і спокій в Україні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Velychlviv.com.

Подія відбулась 6 грудня за участю владики Михаїла – керівника Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. У своєму зверненні до військовослужбовців він привітав військових зі святом, побажав присутнім бути вірними захисниками своєї Батьківщини, воїнами, які завжди бережуть стосунок з Богом, часто плекають особисту та спільну молитву за свій народ, беруть участь в таїнствах сповіді та євхаристії, з любов’ю та шаною ставляться один до одного і просять у Бога ласки для доброго служіння на благо своєї Батьківщини.

Після цього відбувся екуменічний молебень за участю духовенства УГКЦ, РКЦ, УПЦ та Вірменської Апостольської Церкви.

Крім того, в день Збройних сил України, гарнізонна святиня свв. апп. Петра і Павла відзначила третю річницю з дня відкриття.

У святкуваннях приурочених річниці відкриття храму та дню Збройних сил Україні також взяли представники влади міста, області та Львівського гарнізону.

На завершення духовенство разом із військовослужбовцями та прихожанами храму помолились церковний гімн “Боже Великий єдиний” за мир і спокій в Україні, за усіх військових та український народ.

Також цього дня представники органів державної влади та місцевого самоврядування відвідали сім’ї військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань зі захисту Батьківщини.

Теги: