В день святого Миколая християни годуватимуть бідних та бездомних київських вулиць19 грудня, в день святого Миколая, друзі Спільноти святого Егідія (міжнародного руху католицької молоді) організують святкове приготування їжі для бідних та бездомних з вулиць Києва, а також роздадуть письмові запрошення на традиційний Різдвяний обід, що відбудеться 7 січня 2015 року, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

19 грудня о 17.00 відбудеться приготування їжі для бідних, а у 18.00 на вул. Хрещатик роздадуть запрошення на Різдвяний обід.

Свята організуються зусиллями простих людей, які готують пригощання, збирають подарунки, присвячують час, щоб Різдво прийшло до кожного у Києві, Львові та Івано-Франківську.

Також «Друзі спільноти святого Егідія» разом з рухом «Молодь за мир», Соціальним відділом УПЦ (МП) започаткували акцію #Теплазима (6 правил для кожного, щоб знати, як допомогти взимку бездомній людині).

Різдвяний обід – це різдвяна традиція, що народилася в Римі у 1982 р. і поширилась у світі. Минулого року за різдвяним столом було більше 150 тис. гостей, з низ майже дві тисячі в Україні.

Спільнота святого Егідія на рік роздається більше 24 тис. порцій їжі, речі, ліки, також проводить акції та заходи з привернення уваги суспільства до проблем людей без дому.

Теги: