Сарненський митрополит вважає, що пограбування храмів в його єпархії – є «помстою Українській Православній Церкві»19 грудня, в день памяті святителя Миколая Чудотворця, в Сарненській єпархії УПЦ (МП) було пограбовано та осквернено Свято-Петро-Павлівський храм смт. Клесів Сарненського району. Це вже четвертий випадок наругання над святинями Полісся, які відбулися за останні кілька днів, та сьомий – за два тижні поточного місяця, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Зокрема за одну ніч на 18 грудня було пограбовано одразу три храми: Свято-Георгіївський храм села Крута Слобода Рокитнівського району, Свято-Троїцький храм села Осницьк Рокитнівського району та Свято-Покровський храм села Кургани Березнівського району Полісся.

Керуючий єпархією митрополит Сарненський і Поліський Анатолій зазначає, що акції пограбування та осквернення храмів в Сарненській єпархії – є «не тільки злочинами, але і помстою Українській Православній Церкві».

Нагадаємо, що з 7 по 17 грудня на території Сарненської єпархії було пограбовано та осквернено три храми.

Останнім часом почастішали випадки погрбувань храмів також у Сумькій єпархії УПЦ.

Слід зазначити, що пограбування церков в останні місяці -- поширене явище. Про такі випадки регулярно повідомляють сайти УГКЦ та інших конфесій, що потерпають від пограбувань.

Теги: