Через відсутність у «столиці ДНР» католицького священика його заміщає священик УГКЦ24 грудня, у навечір’я Різдва за григоріанським календарем, священик Михайло Заверчук, настоятель храму Святого Миколая Чудотворця УГКЦ, уділив святі таїнства сповіді та причастя кільком римо-католикам, що проживають зараз у Донецьку, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«У переддень католицького Різдва мені зателефонували римо-католики, щоб я приїхав до них, бо в тій частині міста зараз немає священика. Їхні вірні хотіли висповідатися і причаститися перед святом, - розповідає священик. – Я уділив їм святі таїнства і привітав їх з Різдвом, бажаючи їм веселих свят. Нехай народжений Ісусик принесе їм мир у серця».

Віднедавна в Донецьку вже офіційно є священик РКЦ, однак поки він не може дістатися у віддалені райони міста. Тому, на прохання самих римо-католиків, о. Михайло постарався організувати їм молитовне Різдво, уділивши таїнства.

«Доти, доки не було священика РКЦ в Донецьку, римо-католики часто зверталися з такими потребами до мене. Зазвичай це стосувалося освячення будинку чи квартири, Сповіді і Причастя для хворих. Однак нещодавно вдалося домовитися із місцевою  владою про те, щоб римо-католицький священик повернувся до міста», - прокоментував о. Михайло події в контрольованому проросійськими бойовиками місті.

Теги: