Папа Римський: Україна стала драматичним театром бойових дійПапа Римський Франциск сподівається, що конфлікт в Україні вирішиться шляхом мирного діалогу. Про це він заявив, виступаючи перед акредитованими у Ватикані закордонними послами, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ і посольство України при Святому Престолі.

«Безкінечні конфлікти є, по суті, справжньою і дійсною світовою війною, що ведеться по частинах у різних куточках світу. Передусім у близькій до нас Україні, яка стала драматичним театром бойових дій. Сподіваюся, що через діалог зусилля, спрямовані на припинення військових дій, будуть консолідовані, і що зацікавлені сторони стануть якомога швидше в дусі поваги до міжнародного права на шлях взаємної довіри та братерського примирення, щоб покласти край теперішній кризі», - сказав Папа Франциск.

Нещодавно Папа Римський закликав мусульманських лідерів засудити екстремістські інтерпретації їхньої віри, які прагнуть виправдати насильство. Йдеться, зокрема, про останній гучний теракт у Парижі 7 січня, у зв’язку з чим глава УГКЦ висловив співчуття французькому народові.

Теги: