Відомий польський композитор проводить на Хмельниччині школу літургійного співуШкола Літургійного Співу, яку проводитиме відомий польський композитор, виконавець і диригент Павел Бембенек, відбудеться з 6 по 8 лютого в Реколекційному Домі Св.О. Піо у м. Красилів Хмельницької області, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org.

У програмі передбачені заняття з хорового співу, вивчення нових літургійних пісень, спільна молитва (євхаристія, адорація), чаювання та спілкування. Буде також можливість придбати диски з піснями автора.


Павел Бембенек - відомий польський виконавець, диригент і композитор літургійної музики. Замилування до літургії, розвиток себе як особистості і музиканта пов’язує із середовищем краківських католиків-домініканців. Понад десять років співав у різних капелах, виконуючи також музику середньовіччя та ренесансу. Навчався в Музичній Академії в Бидгощі (Польща). Важливим підтвердженням його таланту і праці є численні майстер-класи та заняття з літургійного співу та музики, які автор проводить у Польщі та поза її межами, а також популярність його пісень серед академічних та церковних хорів.

«Його музика пронизана вірою, є автентична і проста, але й шляхетна… привертає увагу мелодійність, гармонія, оптимізм та довіра, а також аура звучання пісень. Це музика, яка несе послання Слова», - зазначає професор Павел Лукашевський, Варшавський Музичний Університет ім. Ф.Шопена.

Більше інформації на www.pawelbebenek.pl

Теги: