Міжнародні волонтери за участю УПЦ КП надають допомогу потерпілим внаслідок бойових дій у зоні АТОІталійські, німецькі, польські волонтери продовжують збирати та передавати допомогу в Україну. Цього разу їхня допомога пішла в Маіруполь, а також вимушеним переселенцям Авдіївки та Димитрова Донецької області, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Процес передачі допомоги знаходився під контролем голови Відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату архієпископа Донецького та Маріупольського Сергія спільно з активістом Максимом Потапчуком.

Для потреб людей похилого віку та дітей, які постраждали внаслідок бойових дій, була відправлена чергова посилка. Вона була зібрана за допомогою волонтерської групи з Німеччини “Франкфуртський обоз” та їхніх партнерів в Україні БО БФ “Другий фронт”, а також волонтерів з Італіїі Francesca Leonardi і Fabio Carbone. Серед вантажу знаходились памперси для дорослих, медичні жіночі прокладки, пелюшки, дитячі вологі серветки, зубна паста, зубні щітки, теплі дитячі речі тощо.

В подальшому вантаж буде перенаправлений у містечки й селища в зону АТО, що особисто контролюватиме архієпископ Сергій.

Вимушені переселенці, які покидають свої домівки у зоні бойових дій, не завжди рушають далеко. Частина з них зупинилась у містах Авдіївка та Димитрів Донецької області. Тут їм на допомогу прийшли волонтери з польського міста Слупськ, зокрема через професора Богдана Дроздовича, який проводив тренінг з медіації конфліктів у Києві. Вони передали речі першої необхідності, теплий одяг та продукти тривалого зберігання.

Через Відділ соціального служіння УПЦ Київського Патріархату речі були надіслані до Димитрова, куди могли дістатись усі переселенці. Жінки з дітьми зуміли обрати одяг для себе та для малечі, а також поповнити свої запаси продуктів.

Теги: