14 лютого 2015 року на трасі Маріуполь - Донецьк у 30 кілометрах від Донецька близько 15:00 зник клірик Стрітенського кафедрального собору УПЦ КП міста Херсону, військовий священик протоієрей Ігор Петренко, який їхав відвідати, посповідати та причастити українських воїнів на передовій. Разом зі священиком у автомобілі їхав його помічник херсонський волонтер Вадим Перепада, вони перевозили гуманітарну допомогу для військових, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

За свідченнями місцевих жителів, автомобіль схожий на автівку отця Ігоря потрапив на один із блокпостів "ДНР" біля селища Оленівка. Також місцеві мешканці, які проїзджали через цей блокпост повідомляють про жорстоке побиття двох неозброєних людей того дня на цьому блокпосту, які супроводжувалися пострілами з автоматів у повітря. Наразі доля волонтера Вадима та ієрея Ігоря - невідомі. У списках полонених, убитих або тих, хто перебуває у лікарнях на території "ДНР", капелан не значиться.

У зоні АТО на Донбасі безвісті зник військовий священик УПЦ КППро обставини зникнення волонтерів повідомив секретар Херсонської єпархії протоієрей Іоан Замараєв.

"Звертаємось до міжнародних та волонтерських організацій, органів державної влади - допомогти у пошуках мирного волонтера та священнослужителя. Просимо усіх, хто може знати щось про долю зниклих безвісти, сповістити за телефоном у Києві: +38 (044) 270-68-93 (Прес-центр Київської Патріархії). Звертаємось з проханням піднести молитви до Господа за здоров'я та знайдення священика Ігоря та р.Б. Вадима", - говориться на сайті УПЦ КП.

Теги: