У Києві презентують книгу "Культурні цінності Європи"24 лютого о 18.00 у столичній Книгарні "Є" відбудеться презентація книги "Культурні цінності Європи", що укладена за редакцією німецьких вчених Ганса Йоаса і Клауса Віґандта, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".


Книгу представлятимуть Костянтин Сігов - філософ, громадський діяч, директор видавництва "Дух і Літера", і Олексій Панич - філософ, культуролог, перекладач.


Подія відбудеться за адресою: вул. Лисенка, 3. Запрошуються всі охочі.

"Чи можна казати про певний набір цінностей, які утворювали б специфіку європейської культури, відрізняючи її від інших культур? Далекі від остаточної відповіді на це питання, від зазіхань на узурпацію розглянутих цінностей Європою та від ідеалізації європейського досвіду, автори цього збірника все ж намагаються окреслити можливі шляхи пошуку. З цією метою філософи, історики, соціологи, культурологи та політологи розглядають витоки модерної Європи в культурах, що передували її формуванню; аналізують такі цінності, як свобода, розмаїття, раціональність, самоздійснення, внутрішній світ тощо; застосовують філософський аналіз понять, розгляд історичних фактів та сучасного соціально-політичного стану справ, представляють емпіричний аналіз поділюваних мешканцями Європи цінностей", -- зазначено в анотації книги.

Обсяг книги 552 сторінки. Переклад з німецької мови.

Переглянути деякі сторінки книги можна тут.

Теги: