Глава УГКЦ обговорив питання співпраці з міністром закордонних справ України6 березня 2015 року відбулася зустріч блаженнішого Святослава, глави Української Греко-Католицької Церкви, з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Під час зустрічі було обговорено питання, пов’язані з діяльністю УГКЦ на міжнародному рівні та співпрацею між державою і УГКЦ задля спільного свідчення правди перед світовим співтовариством.

Блаженніший Святослав висловив вдячність Міністерству закордонних справ України та особисто панові Клімкіну за високу професійність у відстоюванні інтересів держави у теперішній складній для України ситуації та запевнив про всебічну підтримку, зокрема й молитвою. Він також розповів про діяльність церковних структур УГКЦ в країнах поселень українців та охарактеризував їх потенційні можливості в діяльності на користь консолідації українства задля відродження і розвитку Батьківщини.

У розмові було позитивно оцінено діяльність Української Греко-Католицької Церкви на міжнародному рівні, правдиве свідчення про події в Україні та погоджено продовжувати таку співпрацю задля узгодження позицій й опрацювання планів подальших дій, спрямованих на користь України.

Теги: