2-3 квітня у Києві, за ініціативи Альянсу “Україна за сім’ю”, відбулася конференція «Україна за сім’ю: Сучасні виклики та рішення для Церкви і суспільства», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу Альянсу «Україна за сім’ю».

Дводенний захід був покликаний поділитися якісними та дієвими інструментами з усіма, хто дотичний до праці з сім’ями. Це стало можливим завдяки численним промовцям, фахівцям у різних галузях сімейного життя, таким як Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини; Тетяна та Юрій Соколовські, співзасновники «Сімейного клубу»; Світлана Гончарова, керівник проекту FLY MAMA; Адріан Буковинський, голова благодійного фонду «Сім’я»; Віталій Орлов, пастор, засновник і керівник компанії I’M FAMILY; Станіслав Грунтковський, керівник відділу сімейного служіння ВСЦ ЄХБ та багатьом іншим.

Метою Альянсу “Україна за сім’ю” є об’єднання і партнерство усіх зацікавлених фізичних та юридичних осіб для просування та затвердження в Україні сімейних цінностей, що базуються на традиційних християнських принципах. Саме тому  ця зустріч носить об’єднавчий та тренінговий характер.

Формат конференції - загальні лекції та майстер класи, на яких обговорюються теми: “Сім’я і Церква в сучасній кризі”, “Примхи дитини. Пережити і не зламати”, “Гроші в сім’ї”, “Підготовка до сімейного життя. Відповідальне батьківство. Роль батька”, “Сексуальне виховання в сім’ї”, “Як закохатися і не помилитися”, “Як організувати сімейне служіння в церкві”, “Як служити іншим сім’ям і не втратити свою”, “Баланс у сім’ї. Тайм-менеджмент” та інші.

Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини, у своєму виступі зазначив, що найбільшим носієм сімейних цінностей є церква, і віруючим людям необхідно займати активну громадську позицію. На його думку, наприклад, для 120 000  дітей в Україні є загрозою не зовнішні фактори, а сама інертнатна система, що потребує ідейних та якісних змін, які можуть забезпечити християни.

Павло Унгурян, депутат Верховної Ради України, один із засновників Альянсу “Україна за сім’ю”, зазначає, що держава, поки що не може повноцінно впливати та формувати сімейну політику, але розуміючи важливість цього, поступово йде до впорядкування сімейного питання. Так, 17 червня 2015 року, заплановані парламентські слухання на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання". Важливим є те, що громадськість не залишає питання сім’ї осторонь, тому і надалі усім небайдужим потрібно зустрічатися разом для розроблення стратегій, конкретних планів та кроків для збереження та розвитку сімейних цінностей, якими споконвіку жив український народ.

Віталій Орлов, голова правління Альянсу “Україна за сім’ю”, сподівається, що після конференції її учасники вікриють інший рівень бачення своєї праці у сфері сім’ї, візьмуть для себе якісні інструменти, щоб допомагати у будівництві міцних та щасливих українських родин.

Теги: