У столиці готуються молодіжні релігієзнавчі школи «Нові релігійні течії в Україні» та «Віра Багаї: принципи, цінності та соціальна активність»Молодіжна організація релігієзнавців оголосила конкурс науково-дослідних робіт для студентів, аспірантів, молодих учених і незалежних дослідників для участі в Молодіжних релігієзнавчих школах «Нові релігійні течії в Україні» 14–21 липня 2015 року та «Віра Багаї: принципи, цінності та соціальна активність» 22-26 липня у Києві, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Школи відбудуться за підтримки Церкви саєнтології Києва, Всесвітнього фонду миру, Міжнародного товариства свідомості Крішни, Національного духовного зібрання багаї України.

Мета заходів - познайомити учасників з особливостями вчення та практики новітніх релігійних течій в Україні, надати можливість поспілкуватись з представниками релігійних громад, визначити сучасні проблеми новітніх релігійних течій, сформувати толерантне ставлення до релігійних меншин у учасників шкіл.

Формат шкіл передбачає лекції провідних українських релігієзнавців, зустрічі із представниками державних установ та релігійних громад, екскурсії до релігійних общин, семінари та дискусії.


Для участі в конкурсі необхідно написати наукову роботу. Якщо представлена робота пройде відбірковий конкурс, її автора буде запрошено взяти участь в Молодіжних релігієзнавчих школах «Новітні релігійні течії в Україні» та «Віра багаї: принципи, цінності та соціальна активність». У результаті конкурсу буде відібрано 15 кращих робіт, автори яких матимуть можливість представити їх під час роботи школи. Статті буде опубліковано у збірнику матеріалів Шкіл.

Орієнтовні теми конкурсних робіт:
Становлення та особливості віровчення Віри багаї;
Історія, вчення та практика Церкви єднання
Виникнення та характерні риси Церкви саєнтології
Відмінні риси віри та практики Товариства свідомості Крішни
Регіональні особливості функціонування новітніх релігій
Теоретико-методологічні проблеми дослідження новітній релігійних течій

Робочі мови школи – українська, російська.

Організатори беруть на себе витрати пов’язані з проживанням та харчуванням. Витрати на приїзд до Києва оплачують самі учасники. Організаційний внесок складає 300 грн., для членів Молодіжної асоціації релігієзнавців – 200 грн.

Термін подання робіт – до 15 травня 2015 року.

Контакти: m_a_r@ukr.net, в темі листа вказати: «Літні школи МАР».

Фото vmr.gov.ua

Теги: