Оголошено конкурс робіт на Молодіжні літні релігієзнавчі школи в КиєвіМолодіжна асоціація релігієзнавців оголосила конкурс науково-дослідних робіт для студентів, аспірантів, молодих учених і незалежних дослідників до 35 років для участі в Молодіжній релігієзнавчій школі «Нові релігійні течії в Україні» 14–21 липня 2015 року у Києві, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Школа відбудеться за підтримки Церкви саєнтологів Києва, Всесвітнього Фонду миру, Міжнародного товариства Свідомості Крішни.

Також у Києві 22-26 липня за підтримки Національного Духовного зібрання багаї України відбудеться Молодіжна релігієзнавча школа «Віра Багаї: принципи, цінності та соціальна активність».

Мета заходів - познайомити учасників з особливостями вчення та практики новітніх релігійних течій в Україні, надати можливість поспілкуватись з представниками релігійних громад, визначити сучасні проблеми новітніх релігійних течій, сформувати толерантне ставлення до релігійних меншин у учасників шкіл.

Формат шкіл передбачає лекції провідних українських релігієзнавців, зустрічі із представниками державних установ та релігійних громад, екскурсії до релігійних общин, семінари та дискусії.


Для участі в конкурсі необхідно написати наукову роботу. Якщо представлена робота пройде відбірковий конкурс, її автора буде запрошено взяти участь в Молодіжних релігієзнавчих школах «Новітні релігійні течії в Україні» та «Віра багаї: принципи, цінності та соціальна активність». У результаті конкурсу буде відібрано 15 кращих робіт, автори яких матимуть можливість представити їх під час роботи школи. Статті буде опубліковано у збірнику матеріалів Шкіл.

Орієнтовні теми конкурсних робіт:


Становлення та особливості віровчення Віри багаї;
Історія, вчення та практика Церкви єднання;
Виникнення та характерні риси Церкви саєнтології;
Відмінні риси віри та практики Товариства свідомості Крішни;
Регіональні особливості функціонування новітніх релігій;
Теоретико-методологічні проблеми дослідження новітній релігійних течій.

Робочі мови школи – українська, російська.

Організатори беруть на себе витрати пов’язані з проживанням та харчуванням. Витрати на приїзд до Києва оплачують самі учасники. Організаційний внесок складає 300 грн., для членів Молодіжної асоціації релігієзнавців – 200 грн.

Термін подання робіт – до 15 травня 2015 року. Результати конкурсу будуть оголошені на сайті Молодіжної асоціації релігієзнавців mar.in.ua 1 червня 2015 року.

Контакти: m_a_r@ukr.net, в темі листа вказати: «Літні школи МАР».

Фото vmr.gov.ua

Теги: