Архієпископ Ігор (Ісіченко) вважає перехід до УАПЦ голови Київського деканату «авантюристською діяльністю, спрямованою на розкол Харківсько-Полтавської єпархії»28 квітня 2015 р. архієпископ Ігор (Ісіченко), керуючий  Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, що зареєстрована як УАПЦ(оновлена), видав указ про звільнення протоієрея Дмитра Присяжного з посади декана Київського деканату. Указ з’явився після повідомлення про перехід Київського деканату в юрисдикцію УАПЦ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ(о).

"У зв’язку з авантюристською діяльністю, спрямованою на розкол Харківсько-Полтавської єпархії та введення в оману Архиєрейського собору Української Автокефальної Православної Церкви, настоятель Покровської парафії м. Боярка прот. Дмитро Присяжний звільняється з посади декана Київського деканату. Указ ч. 8 з 13 квітня 2006 р. про його призначення київським деканом скасовується", - йдеться в указі.

Нагадаємо, що 23 квітня Архієрейський Собор УАПЦ ухвалив рішення: "до клиру УАПЦ прийнято духовенство київського деканату Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) архієпископа Ігоря Ісіченка на чолі із деканом о. Дмитром Присяжним. Священикам, як вийняток, збережено адміністратуру деканату, який підпорядковується безпосередньо Предстоятелю та Архиєрейському Собору".

Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ(о) була спантеличена рішенням собору УАПЦ.

Теги: