1 травня 2015 року у Синодальній залі Київської Патріархії Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч із командуванням та солдатами 25-го батальйону "Київська Русь" Збройних сил України, а також нагородив 14 волонтерів та військовослужбовців церковними медалями "За жертовність та любов до України", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

На зустріч з Патріархом Філаретом прибули військовослужбовці, що героїчно вийшли з оточення прикриваючи відступ свого підрозділу з Дебальцевого, рятуючи життя бійців. У зустрічі взяли участь військовий священик батальйону ієрей Михаїл Предко, командир батальйону Андрій Янченко, учасники оборони Дебальцевого.

Від імені батальйону бійці передали Патріарху Філарету подяку за духовну та матеріальну допомогу батальйону.

Напередодні, 30 квітня, Патріарх Філарет провів зустріч з Юрієм Тандітом, конфліктологом та переговірником, який займається звільненням українських мирних громадян та військовослужбовців з полону проросійських терористів та російських військ.

Владика подякував Юрію Тандіту за його працю зі звільнення з полону священика Херсонської єпархії протоієрея Ігоря Петренка.

Переговірник СБУ розповів про свій досвід звільнення полонених та обговорив з Предстоятелем Київського Патріархату можливості співпраці українських конфліктологів та переговірників з Церквою у справі визволення полонених.

Насамкінець Патріарх Філарет благословив Юрія Тандіта на успіх у роботі з визволення заручників з рук терористів.

Теги: