На Львівщин відбувся турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ7 травня 2015 року у м. Жидачів на Львівщині відбувся турнір з міні-футболу серед священнослужителів Стрийської єпархії УГКЦ. Змагання були присвячені вшануванню 150-ї річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Турнір, участь у якому взяли п’ять команд, проходив на ігровому майданчику місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Організатором змагань була комісія «Справедливість і мир» Стрийської єпархії спільно з деканатами Жидачівського району.

Перед початком футбольного турніру його учасники - команди священиків та дияконів, які представляли чотири з п'яти районів, котрі входять у територіальні межі Стрийської єпархії – Стрийський (команди «Стрий-1» та «Стрий-2»), Жидачівський, Городоцький і Перемишлянський, в храмі Воскресіння Господнього, біля стіп Жидачівської чудотворної ікони, яка знаходиться у храмі, помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці, за прославу митрополита Андрея Шептицького.

Після закінчення богослужіння змагання розпочалися співом гімну України та спільною молитвою. Турнір проходив за круговою схемою – усі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 10 хвилин. У кожній команді грало по 5 учасників, а змагання обслуговували кваліфіковані арбітри.

Переможцями турніру стала команда Стрийського району «Стрий-2». На завершення, відбулася церемонія нагородження. Кожна з команд-учасниць отримала пам’ятні кубки.

Насамкінець, усі священики – учасники змагань, спільно помолилися, заспівавши тропар Пасхи «Христос воскрес» і подякували Богові за вдало проведений день.

Теги: