Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, ієрарх УПЦ Київського Патріархату, задовольнивши клопотання духовенства та мирян Бережанського благочиння Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, прийняв до Київського Патріархату парафії Бережанського благочиння УАПЦ в повному складі, про що був виданий відповідний Указ №150 від 16.05.15, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.


"За останні два роки вже більше тридцяти парафій УАПЦ та УПЦ Московського Патріархату перейшли під омофор Святійшого Патріарха Філарета та високопреосвященного архієпископа Нестора, правлячого архієрея Тернопільської єпархії", - говориться, зокрема, на сайті УПЦ КП. - Ми щиро вітаємо усіх духовних наставників та мирян, які бачать свої громади в лоні Єдиної Помісної Церкви. Лише разом ми можемо досягнути єдності Церкви та народу".

Бережанське благочиння УАПЦ, що перейшло до Київського Патріархату, включає такі парафії: Святителя Миколая Чудотворця (м.Бережани), св.Архістратига Михаїла (с.Посухів), Святителя Миколая Чудотворця (с.Божиків), Успіння Пресвятої Богородиці (с.Квіткове), св.муч. Параскеви (с.Волощина), Різдва Пресвятої Богородиці (с.Рибники), Покрова Пресвятої Богородиці (с.Котів)...

Теги: