Спілка християнських письменників України провела свято з нагоди Дня дільничного інспектора міліціїСпілка християнських письменників України, як член Громадської ради при МВС України ініціювала та провела святковий захід з нагоди «Дня дільничного інспектора міліції», який відбувся 18 червня 2015 року в приміщенні Шевченківського РУВС. На заході були присутні керівники управління, старші дільничні інспектори та дільничні інспектори міліції з багатьох районів міста, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-центр СХПУ.


Офіційна частина розпочалась зі слів привітання куратора служби дільничних інспекторів, заступника начальника ГУ – начальника міліції громадської безпеки Коваленко І.О. За наказом керівництва були відмічені кращі в службі дільничні інспектори, також був вручений пам'ятний приз ветерану служби дільничних інспекторів – Королю П.В. Привітав всіх присутніх зі святом голова СХПУ Шаповалов К.А.


У святковому концерті взяли участь відомі українські виконавці: заслужені артисти України – саксофоніст Ігор Рудий та композитор Володимир Бистряков, переможці номінації «Пісня року в українському християнстві» – І.Костенко та С.Тимошенко, номінанти «Пісні року в українському християнстві», учасники багатьох музичних заходів – І.Лук'янчук (соліст гурту «Крик душі») та Ірена. Член СХПУ Олена Несміян прочитала свою поезію. З танцювальною композицією виступив дитячий колектив «КиївАртТайм».


Спілка християнських письменників України провела свято з нагоди Дня дільничного інспектора міліціїПісні та поезія які звучали на святі говорили про вічні цінності – любов до людей, до рідного краю, про честь та гідність.


З нагоди свята у актовій залі була представлена виставка картин, серед яких роботи професійних художників членів Міжнародної спілки художників – Костянтина та Світлани Шаповалових, Національної спілки художників – Лариси Токар, Олега Луньова, Валерія Кулика та відомого художника Любомира Мартинюка.


Завершувала свято пісня, що підняла патріотичні почуття всіх присутніх «Заспіваймо пісню за Україну». Керівництво МВС висловило свою щиру подяку організаторам та учасникам за проведення цього заходу. 

Теги: