Спільнота святого Егідія організовує в Києві Молитву за мир2 липня о 19:15 у соборі св. Олександра в Києві відбудеться Молитва за мир, яку організовує «Спільнота святого Егідія», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Молитву очолить єпископ Маттео Дзуппі, духівник Спільноти, єпископ-помічник вікарія Рима. Він буде перебувати в Києві з групою паломників з Генуя, що прибувають у Київ щоб вклонитися святим місцям та засвідчити свою солідарність і близькість до церкви України.  

Владика Маттео був учасником багатьох переговорів про мир. Серед найвідоміших - дворічні переговори про мир в Мозамбіку, що завершилися підписанням мирного договору в 1992 р. і зупинили громадянську війну, що тривала 10 років.

«Громаду святого Егідія» іноді називають «католицькою ООН» через її активну діяльність на міжнародній арені. В лавах організації нараховується близько 40 тис. осіб. Вона займається благодійною діяльністю більш ніж в 60 країнах світу.

Як повідомляє сайт Патріархія.ру, взаємодія РПЦ і «Спільноти святого Егідія» має давню традицію. Зокрема, глава «Спільноти святого Егидія» входив у делегацію Римсько-Католицької Церкви, яка очолювалася головою Папської Ради із сприяння християнській єдності кардиналом Вальтером Каспером, що відвідала Москву з 27 по 30 серпня 2004 року.


Адреса події: собор Св. Олександра, вул. Костьольна, 17.

Теги: