В Українському католицькому університеті розпочинається унікальна магістерська Програма з управління неприбутковими організаціями (MA in Nonprofit Management). Комплексне навчання для тих, хто прагне поглибити свої навики управління в громадському секторі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УКУ.

MA in Nonprofit Management створена та розроблена протягом п’яти років Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету.

Навчатися на магістерській програмі зможуть керівники громадських організацій, виконавчі директори, керівники підрозділів або великих проектів та всіх, хто приймає рішення в організації та готовий професійно зростати та покращувати громадянське суспільство.

«Зараз в новітній історії України є дуже цікавий період – починає по-справжньому формуватися діяльне і впливове громадянське суспільство. Очевидно, це потребує нових вмінь, нових навик і виходу на новий рівень для того, щоб змінювати процеси, щоб Україна змінювалася, перезавантажувалася, реформувалася, тобто відбулося досягнення тих цілей, задля яких існують громадські організації. Тому програма Управління неприбутковими організаціями набуває нового значення. Програма є зрілою, має за собою хороший досвід та може запропонувати новому суспільству нові інструменти, допомогти сформувати нові цілі» – розповів Тарас Добко, перший проректор УКУ.

Програма триватиме півтора року та складатиметься із семи модулів, кожен з яких триватиме шість днів. Викладачами на програмі будуть провідні експерти з бізнес шкіл, з медійних, громадських, економічних та управлінських сфер. По завершенні навчання студенти отримують диплом Українського католицького університету.

Наталя Бордун, директор Інституту лідерства та управління УКУ розповідає: «П’ять років ми працювали над розробкою курсів, інтегрували практичні кейси в навчальні матеріали, удосконалювали процедури програми. Протягом цього періоду експерементували та викристалізовували найкраще. Вміло поєднати академічні знання та практичний досвід, щоб зробити програму Управління неприбутковими організаціями комплексною, глибокою і прикладною одночасно було нашою ціллю від початку. Здобуття магістерського рівня та можливості давати диплом про вищу освіту є природним наслідком п’ятирічного пошуку команди Інституту».

Для навчання на магістерській програмі можна отримати стипендію, що покриває 50% вартості або отримати ваучер від проекту UNITER. Умови вступу на магістерську програму – тут.

Контакти Інституту лідерства та управління УКУ: тел.: +38 (032) 240-99-45 (#3627), +38(097) 851-23-24, e-mail: ilm@ucu.edu.ua

Теги: