Каплицю-меморіал на честь загиблих героїв Небесної сотні та воїнів АТО побудують у ЗарваниціКаплицю-меморіал на честь загиблих героїв Небесної сотні та воїнів АТО побудують у Зарваниці Тернопільської області. Наріжний камінь під будівництво вже освятив Верховний архієпископ Святослав, глава УГКЦ. Каплиця буде незвичайна, всередині вмонтують монітор, на якому постійно показуватимуть інформацію про загиблих, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.


У каплиці-меморіалі в Зарваниці можна буде не лише помолитися за героїв Небесної сотні та воїнів АТО, а й більше дізнатися про них. Усередині святині буде монітор, на якому кожен може подивитися, за кого саме складає свої молитви.

– Ця технологія нам якраз забезпечить цей формат інформативності цього пам’ятника, – розповідає декан Тернопільський отець Віталій Козак.

– Знаємо, що є такі, котрі пропали безвісти, батьки навіть не знають, де могили їхніх дітей. Це буде символічна могила тих, які загинули, і тих, які пропали безвісти. Дуже в гарному місці вона буде, недалеко проходить Хресна дорога і там дійсно такий молитовний дух там відчувається, – каже архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь (Семенюк).

Наріжний камінь під будівництво каплиці-меморіалу на честь загиблих героїв Небесної сотні та воїнів АТО вже освятив глава УГКЦ Святослав. Події освячення передував процесійний хід єпископів та священиків від собору Матері Божої Зарваницької.

Теги: