Волонтери УГКЦ допомагають дітям-переселенцям освоювати різні професіїДіти вимушених переселенців центру «Простір, дружній до дитини» з БФ «Карітас-Київ» відвідали місто професій KidsWill, розташоване в Торговельно-розважальному центрі ArtMall у Києві. Це вже друга група дітей за це літо. За ці поїздки майже 50 дітей вимушених переселенців у супроводі аніматорів БФ «Карітас-Київ» отримали можливість повправлятися в освоєнні різних професій, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Діти із задоволенням навчалися доїти корів і доглядати за свійськими тваринами на фермі, розшукувати небезпечних злочинців у поліцейському відділку, гасити пожежі, курсуючи містом у яскравій пожежній машині. У ході такої гри юні відвідувачі освоїли різноманітні навички професійної діяльності та отримали можливість як заробляти гроші, так і витрачати свої накопичення», - розповідає Поліна Батрак, аніматор БФ «Карітас-Київ».

Уся команда Карітасу-Київ висловила подяку керівництву та аніматорам дитячого центру KidsWill за подароване дітям свято та розуміння потреб дітей, які опинились у непростих життєвих обставинах.

З початку літніх канікул БФ «Карітас-Київ» надає психологічну допомогу дітям вимушених переселенців. Так, було започатковано Центр опіки дітьми вимушено переселених осіб із зони збройного конфлікту на Донбасі під назвою «Простір, дружній до дитини». На сьогодні охоплено вже понад 100 осіб. Насамперед діяльність спрямована на надання психологічної допомоги.

Теги: