18 серпня 2015 р. освячена новозбудована каплиця на честь Преображення Господнього на місці відродження історичного Межигірського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

З благословення Патріарха Філарета та згідно рішення Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату покладено початок відродженню древнього Межигірського Спасо-Преображенського монастиря, який з перервами існував від часів древньої Київської Руси-України до 1935 року в місцевості Межигір'я - біля сучасного села Нові Петрівці Київської області.

18 серпня 2015 р., з благословення намісника Свято-Михайлівського Видубицького чоловічого монастиря митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, братією на чолі з ігуменом Спиридоном (Матіящуком) освячена новозбудована каплиця на честь Преображення Господнього на місці існування попереднього монастиря.

Каплиця побудована за сприяння та стараннями Свято-Володимирської громади м. Вишгорода на чолі з настоятелем отцем Богданом Николиним, Самооборони майдану м. Вишгорода та Вишгородського р-ну, громадським об’єднанням «Межигір’я» та Могель Мирослава і Дениса Тарахкотелика.

Теги: