У завершальному процесії беатифікації Андрея Шептицького свій висновок мають зробити лікарі. Процес дослідження історичних документів завершився. Про це в Івано-Франківську на прес-конференції заявив глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав (Шевчук), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Укрінформ.

 
«Тепер необхідно дослідити чудесне оздоровлення, яке зафіксоване і відбулось за молитвами митрополита Шептицького... Це чудо, яке було зафіксовано у США, було канонічно оформлено і вже має оцінку достовірності. Тепер будуть збиратись лікарі, які будуть розглядати медичну довідку та стан здоров’я до та після оздоровлення. З’ясують, чи могли бути якісь природні причини, які не пов’язані з чудесним зціленням. Це досить прискіпливий і складний процес. Коли він завершиться, тоді ми можемо сказати, що процес беатифікації закінчився і будемо мати урочисте проголошення Блаженним митрополита Андрея Шептицького», - повідомив Святослав.


За його словами, «процес звинувачення, виправдання та дослідження історичних документів», який тривав майже півстоліття, закінчився. Після того, як Папа Римський проголосив усьому світові геройські чесноти Шептицького, Католицька Церква називає його праведним митрополитом.

Фото Facebook

Теги: