У Львові відкривається виставка «Митрополит та Маестро»1 вересня 2015 р. о 13.00 з нагоди Дня знань у ЛНГМ імені Б.Г.Возницького відбудеться презентація інформаційно-тематичної виставки «Митрополит та Маестро» до 150-ї річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького на площі перед Палацом Потоцьких, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рrostir.museum.

Автори та організатори події – подружжя Іван Матковський та Іванна Новаківська.

Проект з благословення єпископа УГКЦ Ігора Возьняка було презентовано 29 липня цього року біля собору св.Юра в рамках урочистих заходів з відзначення дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Експозиція дає можливість ширшому колу громадськості ознайомитись із ще одною сторінкою діяльності митрополита Андрея як мецената української культури та мистецтва – його підтримку видатного українського художника Олекси Новаківського та його мистецької школи.

На 12 стендах представлені репродукції творів Олекси Новаківського – портрети митрополита Андрея Шептицького, зображення собору св. Юра, портрети родини Новаківських, інші твори на духовно-релігійну та національно-патріотичну тематику, а також стаття Іванни Новаківської «Митрополит та Маестро».

Проект та видання каталога виставки реалізовано за підтримки Благодійного фонду Ігора Васюника «Гуманітарні ініціативи».

Виставка триватиме до 14 вересня.

Теги: