Священики розповіли генеральним консулам Польщі й України про спільні проекти Волинської єпархії УПЦ та Польської Православної ЦерквиВідбулась офіційна зустріч священиків Волинської єпархії УПЦ (МП) з генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Беатою Бживчи, на якій  був присутній і радник Консульства Кшиштоф Савіцкі. Напередодні відбулась зустріч священиків також із генеральним консулом України в Любліні Василем Павлюком, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Волинської єпархії УПЦ.

У зустрічі брали участь речник Волинської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Марчук, голова єпархіального відділу «Церква і медицина» протоієрей Богдан Линник, проректор Волинської духовної семінарії протоієрей Олександр Богданов та клірик луцького храму ВСЗВ протодиякон Ігор Савієвський.

Священнослужителі розповіли консулам про спільні проекти Волинської єпархії УПЦ та Польської Православної Церкви. Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи та генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк заявили, що завжди підтримували та продовжуватимуть підтримувати соціальні, місіонерські та інші проекти Волинської єпархії УПЦ.

Теги: