Цього року в житті Католицької Церкви минає 25 років з дня проголошення церковного законодавства, яке регулює життя і діяльність Східних Католицьких Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Українська Греко-Католицька Церква, яка є однією з найбільших східних католицьких Церков, з цієї нагоди провела низку подій, присвячених цьому ювілею (напр. проголошення Канонів партикулярного права УГКЦ, семінари і наукові конференції).

Через Канонічний відділі Патріаршої курії УГКЦ, який є департаментом, відповідальним за підготовку, перевірку проектів законодавчих чи адміністративних актів церковної ієрархії УГКЦ та іншої діяльності у сфері церковних норм, запропоновано інтернет-ресурс з канонічного (церковного) законодавства.

Інтернет-сторінка ставить перед собою декілька основних завдань, зокрема представляти події із церковного права, які відбулися в загальному в житті Католицької Церкви і в житті УГКЦ. Опублікування повідомлень про заплановані наукові конференції та семінари з канонічного права, а також розміщення виголошених на них доповідей. Інтернет-ресурс хоче також стати для користувачів допомогою у вивченні церковного законодавства УГКЦ у вигляді окремих статутів, декретів, рішень і законів.

Теги: