У Звенигородському благочинні Черкаської єпархії УПЦ КП в селі Пединівка засновано парафію Архистратига Божого Михаїла Української Православної Церкви Київського Патріархату, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

"Раніше в цьому селі духовні потреби громади обслуговував священик Московського Патріархату, але віряни захотіли молитись українською мовою і бути в лоні Української Православної Церкви Київського Патріархату", -- пише сайт УПЦ КП.

12 вересня 2015 року митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, ієрарх УПЦ КП, з архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Пединівка та освятив облаштоване під храм приміщення, де в цей день було звершено архієрейську літургію. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії протоієрей Богдан Федчишин та духовенство Звенигородського та сусідніх благочинь УПЦ КП.

"За вагомий вклад у розбудову Помісної Української Православної Церкви митрополит Іоан Архієрейськими Грамотами нагородив сільського голову Пединівки Бойка Анатолія Васильовича та інших жителів села, -- йдеться на сайті УПЦ КП. -- Також в цей день священнослужителі освятили автомобілі, які від громади села Пединівка були відправлені для потреб військових в зону АТО".

Теги: