26 та 27 вересня на території Національного заповідника "Софія Київська" святкуватимуть Свято мудрості та мистецтва "День Софії". Захід об'єднає на одному майданчику літературу, живопис, хореографію та музику, дитячу програму, театральне мистецтво, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Основна мета свята -- відтворити у реальному часі асоціацію Софії Київської з мудрістю, інтелектуальним розвитком людини, показати глибинний багатовіковий зв'язок між духовною й культурною архітектурною пам'яткою та кожного українця. Тож з...

26 вересня о 12:00 в Будинку Митрополита працюватиме виставка-презентація видань науковців Національного заповідника "Софія Київська" "Софієзнавство в "екзилі".

Також у програмі: книжковий ярмарок від українських видавництв, перфоманс від плейбек-театру "Люди", виступ у стилі вуличних театрів від Театру "Студія 5.1", барокова вистава від Театру-студії "МІСТ" Києво-Могилянського театрального центру "Пасіка", майстер-класи з акторської майстерності українською та англійською мовами від Театру "Маскам Рад" та "ProEnglish Theatre", літературна інтерактивна селфізона від студії декору "Easy Decor" та багато іншого.


Гості свята "День Софії" зможуть дізнатися більше про старовинні українські музичні інструменти від київського майстра, музиканта та педагога Вадима Віксніна. Він презентує колекцію інструментів, котрі створює власноруч. Також для гостей заходу виступатиме торбаністка Марія Віксніна. Танцювальну програму представлять Театр історичного танцю "Al'entrada, Театр танцю "Adagio", Ансамбль старовинного танцю "Джойссанс".


Дитяча програма свята "День Софії" передбачає: дитячий художній пленер на тему "Фрески та мозаїки Софії Київської" та майстер-класи з живопису від дитячого клубу "Атюдики", виставку картин, цікаві та корисні творчі майстер-класи, виступ театру пісні "Джерело", дитячі майстер-класи з акторської майстерності українською та англійською мовами. Школа екскурсоводів при Навчально-консультаційному центрі по туризу проведе для найменших гостей свята вікторину "Мудрість від Софії" та екскурсії заповідником.


Організатори повідомляють, що за умови гарної погоди основні виступи та майстер-класи відбудуться просто неба. За несприятливих погодних умов усі активності перемістяться до Будинку Митрополита та Хлібні.


Вхід на захід - за квитками заповідника (10 гривень). Свято проходитиме з 12:00 до 18:00.


Організатори фестивалю - Національний заповідник "Софія Київська" та Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест".


Детальна програма на сайтах: www.joyfest.info n.sophiakievska.org
Більше інформації: https://www.facebook.com/events/1635594676710798/

Теги: