В "ДНР" священик взяв участь у відкритті пам'ятника "жертвам українських карателів"В селищі Комунар в Радянському районі Макіївки Донецької області незаконне угруповання "ДНР" відкрило пам'ятник "жертвам українських карателів". У заході взяв участь місцевий священик, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Еspreso.tv.

Священик провів біля пам'ятника панахиду. Як повідомляє сепаратистський сайт "ДАН", службу правив православний священик отець Валерій.

Крім нього, на заході була присутня кандидат в "мери" окупованої Макіївки Лариса Толстикіна і "депутат народної ради "ДНР" Мирослав Руденко.

В "ДНР" священик взяв участь у відкритті пам'ятника "жертвам українських карателів"На думку Толстикіної, такі монументи варто встановити у всіх селищах. "Такі пам'ятники, думаю, будуть встановлені у всіх селищах. Цей пам'ятник зроблений з душею, це видно і це відчувається. Я думаю, форма не настільки важлива, важливо те, що люди вклали в це душу, постаралися, щоб пам'ять залишилася в наших умах і серцях ", - заявила вона.

Після цього "депутат" Руденко звинуватив Європейський Союз і США в "подвійних стандартах" і в тому, що ті "закривають очі на очевидні факти військових злочинів київської хунти".

Теги: