У межах Днів буддійської культури в Києві відбувся круглий стіл «Буддизм в Україні та на Заході»7-8 жовтня 2015 року, в межах Днів буддійської культури в Києві, відбулося засідання наукового круглого столу, присвяченого темі «Буддизм в Україні та на Заході», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сторінку

заходу у мережі Фейсбук.

Круглий стіл відбувся на базі Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України. На захід були запрошені фахівці з України, Польщі, Росії.


З вітальним словом до всіх присутніх звернулись Анатолій Колодний - заступник директора-керівник Відділення релігієзнавства
Інституту філософії ім.Г.С.Сковороди НАН України, завідувач відділу філософії релігії, президент Української асоціації релігієзнавців, доктор філософських наук, професор, та Людмила Филипович - завідувач відділом історії релігії та практичного релігієзнавства, доктор філософських наук, професор.


З науковими докладами виступили Олена Огнєва, співробітник Інституту сходознавства імені А.Ю. Кримського (Київ), Юрій Завгородній, доктор філософських наук, Олена Леонт’єва, сходознавець з Москви, кандидат філософських наук, Анастасія Срелкова, Сергій Капранов, відомий японіст та сходознавець, Віталій Хромець, представник Центру дослідження релігій НПУ Драгоманова.

Модератором круглого столу був Артур Пшебиславський, доктор філософії, професор кафедри порівняльного дослідження цивілізацій Ягелонського університету (Краків, Польща).

Теги: