Глава УГКЦ вручив послу України при Ватикані медаль митрополита Андрея Шептицького11 жовтня Верховний архієпископ Святослав, глава УГКЦ, вручив медаль митрополита Андрея Шептицького Тетяні Іжевській, послу України при Ватикані. Так глава УГКЦ відзначив діяльність українського дипломатичного відомства та подякував послу за добру співпрацю, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

 
Вручення медалі відбулося одразу після літургії з нагоди Першого з’їзду української молоді в Італії та посвячення пам’ятника святому Володимиру Великому на території собору Святої Софії.

Верховний архієпископ Святослав наголосив, що Тетяна та її відомство зробили багато для того, щоб в Апостольській столиці знали правду про події в Україні та вживали відповідних заходів та відновлення мирного життя в Україні. Він, зокрема, пригадав про дипломатичні зустрічі з представниками дипломатів з різних країн, організовані у світлі останніх подій в Україні. Посол України зізналася, що не очікувала такої високої оцінки своєї діяльності та подякувала главі УГКЦ за його служіння українському народу.

Медаль митрополита Андрея Шептицького була виготовлена з нагоди ювілею 150-річчя з дня його народження та є відзнакою за працю для добра українського народу.

Теги: