Митрополита Андрея Шептицького вшанують на державно-церковному рівні 1 листопада 2015 року в м. Києві на державно-церковному рівні відбудуться урочисті святкування 150-ї річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького, видатного ієрарха УГКЦ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Цього дня об 11.00 в Патріаршому соборі Воскресіння Христового глава УГКЦ очолить літургію. Пізніше, увечері, в Національній опері імені Т.Г. Шевченка відбудеться урочиста академія, присвячена ювілею праведного Андрея. Початок о 17.00.

Програма урочистостей:

Середа, 28 жовтня, 16:00 год.

-  Урочисте відкриття пам'ятної дошки на честь митрополита Андрея (Київський міський будинок учителя);

-  Огляд виставки з нагоди 150-річчя з дня народження митрополита Андрея (фойє Київського міського будинку учителя)

-  Вручення нагород імені блаженного священомученика Омеляна Ковча (Київський міський будинок учителя).

П'ятниця, 30 жовтня, 9:00 - 17:30 год.

-  Міжнародна наукова конференція на тему «Як будувати рідну хату: погляд з ХХІ століття (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Неділя, 1 листопада:

-  11:00 год - архиєрейська божественна літургія в Патріаршому соборі Воскресіння Христового (станція метро Лівобережна).

-  17:00-18:40 - Урочиста академія з нагоди 150-річчя з дня народження митрополита Андрея в Національній опері імені Т. Г. Шевченка за участю глави та Синоду єпископів УГКЦ, Президента та прем'єр-міністра України. У програмі - ораторія Мирослава Волинського «Я тебе кличу!»

Теги: