В УГКЦ проводять тренінги для священиків, які працюють з людьми, що повернулися з АТО6-7 жовтня 2015 року в Єпархіальному управлінні м. Чортків (Бучацька єпархія УГКЦ) проведено семінар-тренінг для священиків Бучацької єпархії на тему «Шляхи духовно-психологічної віднови та попередження посттравматичного стресового розладу в учасників АТО», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У заході взяло участь понад 100 священиків з усіх деканатів Бучацької єпархії, які у своєму служінні зустрічаються з багатьма особами, які внаслідок бойових дій на території України потребують духовної опіки та кваліфікованої психологічної допомоги.

Захід проводили доценти кафедри практичної психології, кандидати психологічних наук Оксана Христук та Карпенко Віталій, а також військові капелани від Бучацької єпархії о. Роман Гнатів та о. Ігор Федоришин. Під час проведення семінару був присутній військовослужбовець Андрій, який 13 місяців ніс службу в зоні бойових дій.

Під час семінару його учасники мали змогу дізнатися більше про посттравматичний синдром та про роботу з постраждалими. Капеланське служіння та духовну опіку після повернення військовослужбовця із зони АТО.

Організатором цього заходу була Координаційна рада з питань душпастирства у кризових ситуаціях, яка діє при Патріаршій курії Української Греко-Католицької Церкви і є очолювана владикою Богданом (Манишиним), єпископом-помічником Стрийської єпархії.

Теги: